אודות פונפונים

ponponim.co.il הוא אתר פתוח שמוצע כשרות להורים ע"י הורים.

ההסטוריה מאחורי הקמת האתר היא שחיפשנו עבור עצמנו מקור מהימן שיוכל לתת סקירות כנות שאינן מוטות או מונעות מאינטרסים מסחריים על מגוון פתרונות ומוצרים לילדים.

כשראינו שלא הצלחנו באמת למצוא מקום כזה, לא הייתה לנו ברירה, טרוטי עיניים ותוך כדי ניענוע של הגוזל ובהייה בטלפון הנייד, עשינו את כל החיפושים, ההשוואות והסקירות בעצמנו.

ואחרי שחלקנו אותם עם חברים, קרובים ומכרים ולאחר תחינות ובקשות חוזרות ונשנות מקרובינו, שכנינו ובני דודינו, הבנו שאין שום סיבה לשמור את המידע הזה לעצמנו והחלטנו להעלות את כל התוכן הזה לפונפנים כשירות להורים אחרים.

אנחנו מתחייבים להעלות לפונפנים סקירות אמיתיות הלכה למעשה של מוצרים וטיפים שעזרו לנו ואנחנו חושבים שיעזרו גם לכם 🙂

במסגרת הנסיונות שלנו למצוא את המוצרים האולטימטיביים במחירים הטובים ביותר, בד"כ הצלחנו למצוא ולהציע חלופות איכותיות וזולות למוצרים שמחירם בישראל מופרז לטעמנו.

אנחנו ממליצים לכם מה שווה קניה, מה באמת טוב – רוב הפעמים מנסיון אישי ואם אין לנו נסיון אישי אז מתוך מחקר מעמיק על המוצר, בדיקת ביקורות מכל העולם עליו, בדיקת התאמתו לישראל (מתח חשמלי\עברית…) וכו'.

(כדאי לעקוב אחרינו בפייסבוק כאן)

כמו שאתם בטח מבינים, לתחזק ולתפעל את האתר שלנו עולה כסף (ואפילו לא מעט), שרת אינטרנט, תוכנות ושירותים רבים הנלווים להחזקת אתר (תכנות, שירותי אבטחת מידע), מוצרים שמיועדים לסקירה שלנו ועוד ועוד.

הדרך לממן את התחביב הזה ולהמשיך לתת שרות להורים כמונו, היא דרך קישורים יוצאים שמסומנים כשלנו. כאשר אתם מגיעים לאתר כלשהו עם קישור שלנו ומחליטים לקנות אותו, אנחנו מקבלים עמלת פרסום קטנה, וזה כמובן (אני יודע ששאלתם את עצמכם) לא מעלה את המחיר שבו קניתם, אתם מוזמנים לבדוק! 🙂

ברור שאנחנו יותר מנשמח לקבל הארות וגם הערות למייל שלנו (צרו קשר כאן) או כתגובות לכתבות ולסקירות שלנו ואנחנו מבטיחים לענות לכל שאלה. רוצים לכתוב לנו? צרו קשר כאן!

באתר קיימות סקירות על:

  • מוצרים שאפשר להזמין מחו"ל (טאבלטים, שעונים חכמים וכו')
  • דברים שאפשר להכין בבית עם הילדים בצורה בטוחה, סליים למשל
  • וגם אמצעי הגנה כמו תוכנות סינון תכנים להגנה על האוצרות שלנו

מקווים שתיהנו,

סיון, יואב ומיטל.

פונפונים

כתובת: חפץ מרדכי 6 פתח תקווה, ישראל

טלפון: 03-9342265